Baltictech 2017

Jak to się już przyjęło w Polsce, co drugi rok odbywa się wyczekiwana Konferencja Baltictech.

W dniach 26-27 listopada spotkaliśmy się w Gdyni, by uczestniczyć w tym nietuzinkowym wydarzeniu. Setki nurków, świetne prelekcje i stoiska wystawiających się firm. Wśród nich Divers24. Dla mnie osobiście ciekawe było poznanie kilku nowych dla mnie osób, rozmowy o Magazynie i o tym, jak jest postrzegany na naszym rynku.

Wspomniane prelekcje odbywały się w trzech salach jednocześnie. Powodowało to, że czasem trzeba było się poważnie zastanowić, co jest dla mnie ważniejsze, a co mogę odpuścić. Po raz pierwszy pojawiła się też aplikacja, która pomagała śledzić grafik wykładów na bieżąco.

Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt, którego pełno było na konferencji. Każdy zainteresowany miał możliwość porozmawiania, dotknięcia i zastanowienia się nad ewentualnym zakupem czy zmianą.

Bar chwilami pękał w szwach, ale tym razem na pięterku były kanapki i napoje oraz zupki, a to w dużej mierze zaspokoiło najbardziej głodnych.

Widać, że Konferencja Baltictech jest uważana za jedną z najciekawszych imprez w Polsce i sądząc po ilości gości z zagranicy, również w Europie.

Wojciech Zgoła

Wojciech Zgoła 2017-11-30