Free Frog Festival

Właśnie pojawił się mój film o Słowenii na www.freefrog.pl Rozpocząłem współpracę z Adamem Wasiakiem i projektem Free Frog TV.

Wygląda to bardzo ciekawie i jestem pewien, że przyczyni się do propagowania nurkowania w Polsce. Tym zaś, którzy już połknęli bakcyla i nurkowanie ich wciągnęło głębiej, pokaże szerzej aspekty tego, co skrywa przed zwykłymi ludźmi woda na naszym Globie. Warto wspierać inicjatywy, które podejmuje się z pasji, warto uczestniczyć w projekcie, który otwiera szkło monitorów i ekranów dla szerszej publiczności. Nurkowanie pozwala przebywać przez chwilę w świecie stworzonym wiele lat temu, świecie, w którym człowiek jest tylko gościem, a dzięki któremu żyje. Już w kwietniu Festiwal Filmów Podwodnych. Właśnie Free Frog Festival po raz pierwszy organizuje imprezę nurkową, którą sami możemy współtworzyć, przesyłając nasze amatorskie filmy. Niezależne jury, a także publiczność wyłonią zwycięzców, jednak ważniejsza jest w tym przypadku sama idea spotkania się na lądzie, by wirtualnie oczami kamer powrócić pod wodę.

Od dziś na stronie DA znajdziecie baner, który po kliknięciu przeniesie Was po szczegóły przedsięwzięcia. Serdecznie namawiam i zapraszam.

Wojciech Zgoła 2013-07-10

Tagi: Free Frog Festival, filmy