Czarnogóra

Czarnogóra

Czarnogóra

Niewielkie państwo znajdujące się na Bałkanach, równocześnie w górach, jak i nad morzem. Czarnogóra jest przez nas coraz częściej wybierana jako docelowa destynacja wakacyjna. Nie ma się czemu dziwić, bo i turystów mniej niż w Chorwacji, a co za tym idzie, mniejszy tłok, a do tego ceny bardziej przystępne. Od razu dodam ciekawostkę, mianowicie Czarnogórcy nie (...)

2013-03-05

Podwodne tajemnice Czarnogóry - CZĘŚĆ II - Fauna i flora pośród jaskiń (film)

Po zwiastunie i pierwszej części filmu, ukazującej wraki w Czarnogórze, nadszedł czas pokazać te same rejony od innej strony. Oto klip, na którym zobaczycie co można spotkać pod wodą podczas nurków w tamtejszych wodach, zapraszam!

2011-10-06

Podwodne tajemnice Czarnogóry - CZĘŚĆ I - WRAKI (film)

Około miesiąc temu ukazał się zwiastun filmu z Czarnogóry, który zyskał sobie całkiem ciepłe przyjęcie. Oto pełna wersja, z dedykacją dla wszystkich entuzjastów wraków! Dodatkowo już niebawem ukaże się druga część filmu z Czarnogóry, tym razem o faunie i florze, nie przegapcie!

2011-09-13

W wodach Czarnogóry... (film)

Zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem filmu (filmów? ;) ) z Czarnogóry i Chorwacji, przy okazji zachęcam do regularnego odwiedzania Dive-adventure w poszukiwaniu nowych filmów!

2011-08-09